2pm
[interviu]2pm su 10Asia (su Jay) 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
[interviu]2pm su 10Asia (su Jay) 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2pm


 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Kiek valandų Seule?

Seoul

Similar topics
Kas vyksta?

 

 [interviu]2pm su 10Asia (su Jay)

Go down 
AutoriusPranešimas
PaperCake
Administratorė
PaperCake


Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

[interviu]2pm su 10Asia (su Jay) Empty
RašytiTemos pavadinimas: [interviu]2pm su 10Asia (su Jay)   [interviu]2pm su 10Asia (su Jay) EmptyPen. 07 30, 2010 7:37 am

[interviu]2pm su 10Asia (su Jay) 2PM-Interview-with-10Asia-436x276-custom


Kalba eina apie antrąjį mini albumą ir Wild Bunny filmavimą.

10: Kokie buvo jūsų jausmai kai užkopėtę į pirmąją vietą?

Wooyoung: pats įsimintiniausias momentas.
Jaebeom: Aš pamaniau jog monitorius meluoja. Kai reklamavome ’10 out of 10’ ir ‘Only You’ mes visada taip ir likdavome gale. Bet šį kart mes buvome pirmi. Turėjome pasakyti nedidelę kalbą, ir aš nelabai žinojau ką pasakyti. Junho šaukė ‘Park NamYong!’ (JYP’ šokių mokytojas). (*juokiasi*) Pirmoji vieta buvo netikėta ir aš nebuvau pasiruošęs.
Nichkhun: Aš buvau tikrai laimingas, tai juk visvien, mažytis apdovanojimas mums. Tai startas ir aš noriu dar labiau stengtis ir pasiekti didesnius laimėjimus.
Jaebum “Man pati ko albumo tema. Nes mes galėjome daryti kas mums patinka“

10: Jaučiasi jog jūs šokate visiškai atvirkščią šokį per ‘I Hate You’ ir ‘Again & Again’ .

Chansung: Iš tikro ‘I Hate You’ pasiruošimas buvo katastrofa. Mes neturėjome užtektinai laiko, bet kai ateina metas eiti į sceną visi tarsi išprotėja.
Taecyeon: Kai mes supratom jog ‘I Hate You’bus mūsų sekanti daina mes turėjome vos savaitę pirmąjam pasirodymui. Tad nebuvo laiko pratyboms ir Khun privalėjo savo šokio judesius išmokti dieną prieš. Visi labia sunkiai dirbo. Man taip palengvėjo jog mano repo partija neturėjo šokio. Tikrai! Aš buvau laimingas. (*juokiasi*)

10:Vietoj šokio, Taecyeon riaumojantys garsai patapo hitu. Ką kiti mano?

Chansung: Kodėl Taecyeon hyung taip padarė? Kai mes įrašinėjome tai buvo tik ‘ye-ye’ bet per pasirodymą tai tapo ‘Yeahuhyeahuh!’
Taecyeon: Netiesa. Kai įrašinėjome su mano balso stygomis buvo kažkas negerai. Dainos kūrėjas norėjo kad mano balsas skambėtų iš giliai, panašiai kaip pas reperį
DMX, bet tai skyrėsi nuo mano įprasto stiliaus. Kai mano balsas atsigavo mes jau atlikinėjome dainą, klausytojai mane palaikė, aš dar labiau užkimau ir……..ir mano balsas grįžo į įprstą garsą.

10: Kažkiek laiko tavo slapyvardis buvo ‘Businessman Ok’, kodėl tai pasikeitė į beast(žvėris)?

Taecyeon: Dėl mano riaumojimo per ‘I Hate You’,žmonės praminė mane žvėrimi. Iš tikro kai dar buvau trainee mane erzino ir taip vadino. Per MBC Every1slapyvardis ‘Businessman’ “prilipo”, bet dabar mano tikrasis aš atskleistas.
Wooyoung: Man atrodo jis girtas.
Junsu: Mano jaunesnysis broils eina karinę prievolę, ir jis man paskambino kai mes atlikinėjome ‘I Hate You’. Paprastai kareiviai mėgsta merginų grupes, bet 2PM taip pat populiarūs. Ir jis pasakė jog dauguma sako; “Oh, nenusiimk, nenusiimk!” kai ateina Taec partija kai jis nusiima akinius. Taip yra nest a vieta tikrai veiksminga.
Wooyoung: Ne todėl kad tai keista?
Chansung: Oh, man atrodo mum reikia atsiprašyti Taecyeon hyung. Pasakyti kad jo riaumojimas geras, arba kad jis atrodo kietai, arba ką nors panašaus.
Junsu: Man atrodo mes truputį pavėlavome. (*juokiasi*)

10: Manau Junsu tapo stipresni per pastaruosius mėnesius.
Wooyoung: Čia todėl kad išrisai mus puola.
Junsu: Manu tai vienintelis būdas išgyventi. (*juokiasi*)

10: Sklido daug kalbų apie tavo partiją pirmąjame albume, antrąjame yra kokių pasikeitimų?
Junsu: Dainos kaip 10/10 privalo išnykti amžiams. Dainos kurios reikalauja tik mano improvizacijos taip pat!
2PM: Hahahahha.
Chansung: Junsu hyung tada buvo kiek nusiminęs.
Junsu: Aš buvau išsigandęs kai pirmą kart pamačiau dainą. Pagalvojau kad t JYP hyung suklydo.
Chansung: Jis turėjo padaryti tik kelias improvizacijas. O kelis kartus mikrofonas scenoje net neveikė.
Junsu: Ne kelis kartus. Beveik visada. (*atodūsis*)

10: Jūs grumiatės su piniginėmis problemomis, turite pinigines?

Wooyoung: Žinoma turime..
Jaebum: Tik kad nėra ko į jas įdėti.
Junsu: Yeah, keletas centų ir daug šlamšto.. (*juokiasi*) Mums paprastai jų nereikia.

10: Jūsų namai atskleisti, tai prieštarauja žmonių teisėms. (*juokiasi*)

Wooyoung: Tai buvo ne iš geriausių mūsų dienų.
Junsu; tai todėl kad nėra kur padėti daiktus kai mūsų 7.
Jaebum: No, įskaitant vadybininkus jau 9. Gerbėjai dovanoja daiktus kasdien, mūsų darbotvarkėje nėra laiko tvarkytis, o namus prižiūrinti moteris nesusitvarko su viskuo, todėl mes daiktus tiesiog paliekame gulėti.
Chansung: Kai ji įeina dažniausiai būna : “Dūsavimas…”
Junho: Kai kažkada buvau tik ji ir aš ji man pasakė “ Jūs vaikinai privesite mane prie ankstyvos pencijos”

10: Ar Wooyoung nenori visko sutvarkyti?

Junsu: Wooyoung bent jau deda pastangas..
Chansung: Wooyoung hyung turi valymo įprotį.
Jaebum: Wooyoung surenka visas šiukšles, bet dabar jau per sunku ir tai. Na mes 7 vaikinai. Atvirai, su mumis neįmanoma,

10: Jaebum kambaryje mes matėme kalnus batų.

Chansung: Jis dievina batus.
Jaebum: Kadangi turiu jų tiek daug negaliu tiesiog palikti prie durų.
Taecyeon: Mes neturime uniformų, taigi batai priderinti prie drabužių, o kai drabužių daug…

10: Bet kuruio atveju Taecyeon įvardijamas kaip mados teroristas. Dėvintis oranžines kelnes. (*juokiasi*)

Jaebum: Taecyeon mėgsta kai žmonės mano “OMG, ar išprotėjai!?!” Jis nori dėmesio.

10: Taecyeon negalėjo dalyvauti fotosesijoje. Jei jis būtų,manau mes būtųme pagyrę jo artistinius sugebėjimus. (*juokiasi*)

Taecyeon: Kai žiūrėjau tą epizodą, mano širdis skaudėjo. Nejaugi Wooyoung negavo dėmesio su Toshio įvaizdžiu? Jeigu būčiau ten buvęs, būčiau tikrai pasirinkęs šviesoforo įvaizdį. Su ryškiu fonu.

“Atrodo mes kartais rizikuojam savo kailiais su tokiomis programomis”

Junsu “Fotosesija buvo rizikinga”

10: What about the members who participated? The photos became a hot topic.

Jaebum: Atvirai man patiko tema. Nes mes galėjom daryti ką norim ir kaip norim.
Junsu: Man, buvo visiškai atvirkščiai. Buvo sunku ir aš planavau visai ką kitą.

10: Nejaugi ne tu pasirinkai juokdarį?
Junsu: Yeah, bet tai turėjo būti redaguota ir turėti kažkokius standartus.

10: Bet kai žiūrėjote į Wooyoung kuris atidavė visą save..
Junho: Tai tikrasis jis. .
Junsu: Jis toks.
Wooyoung: Nemeluoju.
Chansung: Tas vaikas truputį….yeah..

10: Ar gali jauniausias taip sakyti?

Wooyoung: Tai maknae galia.
Junsu: Kartais jis nekalba iš vis. Bet kai užsiveda tai nebesustabdysi.

10: Wooyoung dalyvauja įvairiose laidose, kai kiti nariai gali daryti ką nori laisvu metu.

Wooyoung: Aš jaučiusi gerai kai mes kartu bet kitose laidos yra daug sunbae-nim (turinčių daugiau patirties) kurie viską apsunkina. Jie sako man atsipalaiduoti bet tai nėra taip lengva.

10: Manau tu turėtum būti įpratęs ..

Wooyoung: ………. Yra rizika padaryti didėlę klaidą.

(klausimas buvo nesuprantaas ir visiškai out of concept bet palikau įdomią dalį kuri nesusijusi su klausimu)

Taecyeon: <…..> Priežastis kodėl mes negalime turėti merginų yra todėl kad gerbėjai gali nusiminti, ir taip pat kad yra didelė rizika jog fanai ją sužeis.


(kitas klausimas kuris visiškai nesiriša su niekuo)

„Tailane mes žinomi kaip ‘Nichkhun 2PM’”
(į šią frazę atsakė Nickhun, bet palikau nes tai vėl liko out of concept)

10: Ką mania apie Tailando ir Korėjos šou programas, kokie panašumai?

Nickhun:Nežinau kaip apie Tailando, bet Korėjoje svarbu kaip smarkiai tu dirbi. Net jei tai reiškia idealų įvaizdį, manau svarbiausia atrodyti natūraliai nei kietai.

10: Prieš tai tu buvai tas kuris tik juokiasi. Dabar kiti elementai taip pat įtraukti.

Nichkhun: Žinoma! Anksčiau aš tik šypsodavausi nes negalėjau noeko padaryti dėl kalbos barjero. Bet dabar galiu kur kas daugiau. Be to mums nelabai rūpi mūsų įvaizdis,jei tu galvoji apie tai kaip tu pasirodysi tu imsi stresuoti ir gali viską susigadinti. Bet aš manau jei tau linksma tai ir žiūrovams bus linksma.

10: Ar Nichkhun tikrai populiarus Tailande?

Chansung: Geriausias.
Jaebum: Jis tikarai atrodo lyg Tailando princas.
Junsu: Kad jis princes ir Korėjoje.
Jaebum: Korėjoje jis visų mylimas. O Tailande tiesiog princas

10: Tu netgi dalyvavai Tailando TV laidoje.
Nichkhun: Ten, manęs klausė keistų klausimų. Ar aš gėjus, ar dariausi plastinę operaciją. Iš tikrųjų man patiko, nes tai nebuvo tie patys seni klausimai.

10: “’My Ear Candy’ šokis lengviau pasakyti nei padaryti”

Junho: Manau mano juokelius geriau palikti už kadro.
Wooyoung: Niekas nesupranta Junho pokštų.

10: Ei, Junho mažai dalyvauja pokalbyje.

Junho: Na, pokalbis tai apie mane.
2PM: Hahahahahhaaha.
Wooyoung: Jo kalboje pilna užslėptų dyglių.

10: Kada buvo tavo šlovės minutė kokioje laidoje?

Junho: Neseniai aš atlikau Outsider repo partiją radijuje, ir susimoviau.
Jaebum: Tai buvo žlugimas.
Wooyoung: Paprastai jis tikrai juokingas. Bet man atrodo aš vienintelis juokiuosi. Nemanau kad kiti nariai supranta.
Chansung: Aš retkarčiais nusijuokiu.
Junho: ‘Retkarčiais?!’ Verčiau mano juokai ir lieka palikti už kadro.

10: Bet Junho turėjo svarbią vietą per ‘Again & Again’.

Junho: Tikrai? Antrąjame albume aš turėjau svarbią partiją bet kai mes pasikeitėme į ‘I Hate You’, aš tiesiog pašokau ir dingau, taigi…..…

(Kalba apie Taecyeon)

0: Pastaruoju metu Taecyeon labiau nuožmus nei komikas,ne? Fanai sako jog duetas su Baek Jiyoung tiesiog karštas.

Taecyeon: Me sesame gauja vaikų su skirtingomis asmenybėmis ir aš norėjau parodyti daugiau savęs. Dainos tema taip pat pakankamai pakankamai gera.

10: Šokio judesiai neatrodo labia sudėtingi, panašu į šokį klube.

Taecyeon: Iš tikro jie nėra lengvi. Kai pirmą kart pamačiau judesius aš išsigandau. Ypač bijojau dėl vietos kai nežinojau ką man reiks daryti su dubeniu.

10: Ir uždedant savo ranką ant jos klubo?

Taecyeon: Aš tikrai nustebau nes šokis reikalavo ją liesti DAUG . Mūsu zodiako žeklas tas pats bet ji elgiasi su manimi kaip vyresnioji sesuo.

10: Manau per savo individualius užsiėmimus jūs parodėte skirtingas savo puses. Jaebum sumaišė akrobatiką ir breiką . Art u kadanors užsiėmei akrobatika?

Jaebum: Niekada anskčiau. Per daug pavojinga. Aš tiesiog sumaišiau tai kai mokėmes. Atvirai aš apleidau breiką nes nebėra tam laiko. Ir kai buvau trumpam grįžęs į Valstijas aš nusivyliau kai reikėjo palikti draugus kurių nemačiau trejus metus.

10: Ar kadanors kaltinote savo viršininką už tokią darbotvarkę? (*juokiasi*) Nichkhun net minėjo jog jis taip ir neatleido JYP.

Wooyoung: Aš, myliu savo viršininką…
Junsu: Myliu jį. Mes visi mylim. Manot tik mes jį mylim?
Chansung: Jei turėtum mažesnę sesę ar suporuotum ją su juo? (sorry, nė nenutuokiu apie ką jie čia)
Junsu: Jis suvaikėjo, aš sakau.
Junho: Mes visi jį gerbiam. (*juokiasi*)

Pats nelogiškiausias interviu mano gyvenime. Oh well...enjoiy it
Atgal į viršų Go down
https://timefor2pm.forumlt.com
 
[interviu]2pm su 10Asia (su Jay)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Soompi interviu su Jay
» Y-star interviu su Jay [11.03.19]
» Haru Hana. 2pm K&A [interviu]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2pm :: Biblioteka :: Spauda-
Pereiti į: