2pm
[interviu] 2pm ir "I'll be back"  1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
[interviu] 2pm ir "I'll be back"  1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2pm


 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Kiek valandų Seule?

Seoul

Similar topics
Kas vyksta?

 

 [interviu] 2pm ir "I'll be back"

Go down 
AutoriusPranešimas
PaperCake
Administratorė
PaperCake


Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

[interviu] 2pm ir "I'll be back"  Empty
RašytiTemos pavadinimas: [interviu] 2pm ir "I'll be back"    [interviu] 2pm ir "I'll be back"  EmptyKv. 10 21, 2010 9:00 pm

2PM has returned!

Jie grįžo ir nori kaiką pasakyti......

Trumpas interviu po "I'll be back" comeback



Jeigu reiktų apsakyti "Still 2:00PM" albumą ir išrinkti sakinį
iš dainos koks tai būtų?


> Junsu: 2PM tikrosios spalvos! Man patinka eilutė “Kai pasiilgsi, dainuok šią dainą”
> Taecyeon: Nauja 2PM pusė. “Apsigręšiu dėl tavęs, kaip vyras, paleisiu tave”.
> Chansung: 2PM nepasikeitė. “Pažadu”
> Junho:
Pažodžiui 2PM! "Net jei tu paliksi mane”
> Wooyoung: Be abejo 2PM. "Kodėl tu tapai tokia taip netikėtai!"
> Nichkhun: Autentiškai 2PM! Manau, man patiko Chansung partija ir pabaigos dalis “Taigi nesijaudink. Kai pargriūsi aš grįšiu!”


Gal galėtumėt paaiškinti šokį ir ką jis reiškia?

> Junsu: Kai tik žmonės pamatys šį šokį, net tie kurie paliko – grįš. (coldest)
> Taecyeon: Čia pakoreguota 90’ populiaraus triušiukų šokio versija. Jis neturi jokios reikšmės, tik kad gerai tiko prie dainos.
> Chansung: Tai reiškia "Aš pas tave grįšiu!”
> Junho: Tai judesys kuris pralinksmins nežiūrint į tai kad čia liūdna daina. Tai buvo gana populiarus šokis anais laikais, bet mes unikaliai jį pakeitėm! Sekite kartu!
> Wooyoung: Mes norėjom išbandyti ką nors naujo.
> Nichkhun: Tai reiškia jog viskas grįš! ^^


Ką pamanėte kai pirmą kart išgirdot "I'll Be Back?"

> Junsu: Pamaniau jog ji linksma ir puikiai dera prie sentimentalių klausytojų.
> Taecyeon: Ši daina buvo prodiusuojama tuo pačiu metu kaip ir"Again & Again”, tuo metu ma tikrai patiko melodija ir repas paliko gerą įspūdį.
> Chansung: Man labia patiko, nes visa melodija, žodžiai ir atmosfera derėjo kartu.
> Junho: Mes turejom daug dainų kai sprendėm kuri bus titulinė daina bet“I'll Be Back" vis įstrigdavo galvoje taip ji ir patapo mūsų pagrindine.
> Wooyoung: Ji buvo miela!~
> Nichkhun: Pamaniau kad ji per lengva, bet kuo daugiau klausiau tuo geresnė ji man rodės.

Ką manote apie muzikantą Ra.D bendradarbiavimą jūsų albume?

> Junsu: Kai baigėme įrašinęti aš jam daviau paklausyti dainos kurią parašiau. Jam patiko^^ Mes daug diskutavom apie kūrybą, įrašinęjimą, instrumentus.
> Taecyeon: MEs norėjom išbandyti naują muzikos žanrą. Ra.D lengvos dainos buvo gerokai nemalonios man bet jis parinko mums tinkančią.
> Chansung: Aš buvai tikrai laimingas kai sužinojau kad mus prodiusuos Ra.D. Aš pasakiau OK net neklausęs dainos. ^^
> Junho: Darbas su Ra.D hyung, jis labia detalus ir konkretus. Jo dainos turi savitas spalvas, aš nerimavau ar man tikrai išeis viską padaryti gerai bet Ra.D hyung pagelbėjo mums.
> Wooyoung: Pirmiausia,mes dideli jo fanai. Man visada patiko Ra.D hyung dainos. Mes artimi draugai ir jis taip pat iš Busan. (Ra.D hyung buvo žymus šokėjas Busane! hehehe)
> Nichkhun: Aš esu jo gerbėjas tad buvau labai nervingas kai ėjome įrašinėti.

Teaser atskleidė sunkią akrobatiką! Ir Wooyoung užbaigė choreografiją!

> Junsu: Wooyoung, nesuklysk. Geriau nesusižeiskim.
> Taecyeon: Atvirai, Junho susižeidė kai treniravomės choreografiją. Laimei, Wooyoung sugebėjo atlikti jo partiją, įdėjęs šiek tiek pastangų.
> Chansung: Manau, galimybė susieisti neišvengiama. Mes visdar džiaugiamės jog galim parodyti tai ką mokam..
> Junho: Aš paruošiau daug dalių pradžiai. Visiškai skirtingus judesius, bet mano pastangos baigėsi kai susižeidžiau per Chuseok. Wooyoung perimė mano partiją ir laimei jis atlieka tai gerai. Wooyoung pasiruošk gerai!
> Wooyoung: Kai kiti susižeidė buvo tikrai liūdna bet mes negalėjom pasiduot ar nustoti. Mes pasiryžę tęsti kad ir kas atsitiktų.
> Nichkhun: Mes buvome labai pavargę. Mes filmavome per naktį pet vistiek turėjome tęsti, visi buvo labai pavargę bet laimei niekas nesusižeidė!

Iš visų tų dviejų metų nuo debiuto kas buvo labiauiai įsimintina?

> Junsu: Tai tikriausiai debiutinė scena? Arba kai laimėjome #1 ir kai atsiėmėme apdovanojimą metų gale! ^^
> Taecyeon: Kai pamačiau ką gerbėjai mums paruošė per mūsų koncertą. Užplūdo tiek daug emocijų. Tiek daug įvykių įvyko nuo to laiko, dabar matau kiek daug žmonių mus myli.
> Chansung: Mes atšventėme 2 metų sukaktį per savo koncertą. Labai nustebau kai pamačiau ką gerbėjai mums paruošė, o jau mintis kad mums jau dveji pati yra labai reikšminga!
> Junho: Aš visada džiaugiuosi kad iš vis 2PM egzistuoja. Aš turiu įsitikinti kad šis jausmas liks amžinai.
> Wooyoung: Rugsėjo 4, 2010 mūsų 2 metų sukaktis. Aš džiaugiuosi kad mes galime koncertuoti..
> Nichkhun: Kai mes pasiekėme #1 vietą ir kai turėjome pirmąjį koncertą.


Taecyeon šukuosena ganėtinai stulbinanti. Ar tu patenkintas?

> Taecyeon: Daug kas sako kad aš atrodau kaip Slam Dunk's Kang Baekho. Viduje aš tikrai džiaugiausi. Aš vyliausi atrodyti kaip Kang Baekho... bet dauguma atrodo mano taip pat.
> Junsu: Būk patenkintas Taecyeon..
> Junho: Žinoma jis turėtų būt patenkintas!
> Wooyoung: Kietai!


Ar bent kartą užsinorėjot vesti žiūrėdami Nichkhun "WGM?"

> Junsu: Aš jaučiu kai hyungs pradeda šnekėti apie vedybas...
> Taecyeon: Aš tikrai pavydėjau kai Victoria-ssi paruošė jam siurprizą.
> Chansung: Hmm... Kiekvieną kart kai Khun hyung filmuojasi WGM. Hehe.
> Junho: Atrodo linksmai bet aš dar nenoriu vesti.
> Wooyoung: Aš visada šnibždu.. "Aš irgi taip galiu"
Atgal į viršų Go down
https://timefor2pm.forumlt.com
 
[interviu] 2pm ir "I'll be back"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Y-star interviu su Jay [11.03.19]
» Soompi interviu su Jay
» [interviu] 2pm per tarptautinį ArirangTV (su Jay)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2pm :: Biblioteka :: Spauda-
Pereiti į: