2pm
2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2pm


 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Kiek valandų Seule?

Seoul

Similar topics
Kas vyksta?

 

 2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park

Go down 
AutoriusPranešimas
PaperCake
Administratorė
PaperCake


Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park Empty
20110627
Rašyti2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park

2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park 20110624_2pm_newsen_4

Visai neseniai 2pm atliko trumpą interviu ir išsakė savo mintis apie tam tikrus dalykus.
Neseniai Paryžiuje vykes SM Town koncertas yra tikrai populiari tema tarp visų. Ne vienas šiek tiek pavydi saviems draugams, kurie atliko pasirodymus koncerte.

“Kadangi SM nuvyko į Europą, K-POP parodė savo didelę jėgą. Dabar matome ,kad kpop gali toliau keliauti ne tik Azijos žemyne, bet ir toliau. Labai smagu žinoti kad jie nuvyko toliau nei Azija ir turėjo tokį sekmingą koncertą."

Kalbėdami apie naująja laidą "I am singer", kuriame dalyvauja Junsu jie pridūrė, “Net tarp mūsų ‘I Am A Singer’ yra labai populiari tema. Tai tapo mūsų bendru interesu.”

“Dėl mūsų perpildytos dienotvarkės mes negalime laidos žiūrėti tiesiogiai, bet inteneto dėka visada sekame laidas. Žiūrint kiekvieną laidą visada galvojame kad tie žmonės yra tikri dainininkai ir tai mus motyvuoja dirbti uoliau .”

Korėjoje atlikėjai savo pasirodymus ir laidas siunčiasi internetu, bet Japonijoje jie susidūrė su šokiais tokiais trūkumais "Interneto ryšys buvo toks prastas, kad mes turėjome kelias valandas laukti kol pakraus 5 minučių video. Sugaišome beveik dieną sėdėdami prieš kompiuterį kol peržiūrėjome visą laidą."

Kadangi 2pm neseniai išleido savo naująjį albumą, dėl albumo reklamos jie turi nepaprastai mažai laiko betkam. O neskaitant visų kitų laidų ir interviu Junsu dar turi paruošti dainą kiekvienai laidai. Kaip jis pats sakę savaitė yra labai mažas laiko tarpas tam padaryti. Net prieš tai kai jis sutiko dalyvauti laidoje jis labai abejojo ar atlaikys spaudimą laidoje ir sugrįžimo metu.

2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park 20110620_2pm_handsup_junsu-600x478

Junsu nuoširdžiai išsakė savo jaumus apie laidą “Prieš tai kai debiutavau su 2PM, aš norėjau tapti dainininku, nes aš dievinau musiką. Dalyvaudamas laidoje aš jaučiausi, kaip kad anksčiau. Vėl išgyvenau tą jausmą ir atradau save” taip pat pridūrė, “Perdarant įvairias dainas, skirtingus žanrus, tai buvo puiki pamoka man, kaip dainų kūrėjuj”

Chansung parodė, kaip jis didžiuojasi savo grupės nariu ir pridūrė kelis žodžius apie Junsu aistrą dainavimui.

“Junsu turėjo atsisakyti miego norint repetuoti savo šou laidai, net kai mūsų sugrįžimo repeticija baigėsi labai vėlai. Man buvo labai gaila jo kai kitą dieną jį pamačiau su paakių maišais, kaip pas zombį."
Baigdamas Chansung vėl pagyrė Junsu ir padrąsino jį nepasiduoti, nes tai ką jis daro jam patinka.

Po pirmosios "I am singer" laidos Junsu buvo užklaustas ką jis mato kaip savo priešininką. Junsu atsakė, “Visi pasirodė puikiai su perdirbtomis dainomis. Negalėčiau išrinkti nieko kaip priešininko, bet asmeniškai turėčiau bijoti (jis sakė ne taip bet nemoku išversti "to keep one's boundary") Hyorin iš Sistar. Aš ją pažįstu nuo pat debiuto ir prieš jį. Jos dainavimo sugebėjimai ir pasirodymai visada buvo nepaprasti.”

Reikia pridurti, kad Junsu smarkai dirbo su jų naujuoju albumu. Daina “Hot” įrodo jo potencialą kūryboje, kadangi šią dainą parašė jis pats.

Na, o galiausia kalbant apie pačią jautriausią temą - Jay Park.

“Jae Bum neseniai išleido savo albumą ir pradėjo solo karjerą. Ką apie tai manote?"
2PM bendrai atsakė, “Mes manome kad mes einame savais keliais. Tikimės kad tiek mūsų tiek jo darbai taps sėkmingi.”

Wooyoung į tai atsakė, “Tam tikra prasme, manau kad jau laikas eiti skirtingais keliais. Aš noriu išgirsti muziką kurią daro Jaebeom. Tikiuosi, kad mes visi sieksime įgyvendinti savo tikslus. ”

Nichkhun praktiškai pasakė tą patį, tik patvirtindamas, kad abiem pusėm linki gero.
Atgal į viršų Go down
https://timefor2pm.forumlt.com
Share this post on: reddit

2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park :: Comments

No Comment.
 

2pm mintys apie I am Singer, SM Town ir Jay Park

Atgal į viršų 

Puslapis 11

 Similar topics

-
» Jay Park Summer Week & T festivalyje
»  Jay Park - Abandoned
» 5Dolls ft. Jay Park - Lip Stains

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2pm :: Biblioteka :: Naujienos-
Pereiti į: