2pm
Jay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
Jay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2pm


 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Kiek valandų Seule?

Seoul

Similar topics
Kas vyksta?

 

 Jay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100

Go down 
AutoriusPranešimas
PaperCake
Administratorė
PaperCake


Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2010-07-21

Jay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100 Empty
20110510
RašytiJay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100

Jay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100 20110503_jaypark


Po metų ir aštuonių mėnesių pertraukos Jay pagaliau pradėjo savo solo karjerą Korėjoje, debiutuodamas per KBS“Music Bank” .

Reporteriai Jay pagavo tuoj pat nulipus nuo scenos ir paprašė apibūdinti savo jausmus , Jay greitai atsakė “ Aš nusivyliau. Aš taip ruošiausi, tai buvo pirmasis kartas po tiek laiko kai aš galėjau stovėti ant scenos, bet aš jaučiausi lyg negalėčiau parodyti visko ką galiu. Tikrai nusivyliau..."

Tęsdamas, “Vertinant protingai duočiau sau 53 balus iš 100. Mano pasirodyme trūko veido išraiškų, trūko dainavimo, šokio...trūko visko.. Paprasatai aš neprakaituoju, bet šiandien.... Man nepatiko ir tai.”

Taip pat kalbėdamas apie debiutą per “Music Bank”, Jay Park atskleidė, “Nuėjęs į pasiruošimų kambarį nejaučiau jokio nejaukumo. Viskas taip kaip ir prisimenu. Vis dėlto, stengiuosi prie visko prisitaikyti, kadangi jau esu solo atlikėjas, ir visos mažos klaidelės yra labiau matomos.”

Kai reporteriai užsiminė apie albumo “Take A Deeper Look“ laimėjimus Billboard rinkimuose, nepaisant reklamos stokos Jay pakomentavo tai kaip , “Tai nuostabu. Mano fanai džiaugėsi pasiekimasi net labiau nei aš pats. Aš galėjau grįžti su muzika, kaip ir norėjau. Reikšmingiausia tai kad galėjau susitikti su tiek daug žmonių.”

Galiausiai Jay užbaigė, “Pažadu savo solo veikla parodyti ,kaip aš myliu muziką , taip pat atskleisiu gilesnę hip hop ir R&B muziką.”
Atgal į viršų Go down
https://timefor2pm.forumlt.com
Share this post on: reddit

Jay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100 :: Comments

No Comment.
 

Jay savo debiutą įvertina 53 balais iš 100

Atgal į viršų 

Puslapis 11

 Similar topics

-
» 2PM ieško savo dingusių narių

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2pm :: Biblioteka :: Naujienos-
Pereiti į: