2pm
Ne-Yo ir Jay leido laiką su vaikais 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
Ne-Yo ir Jay leido laiką su vaikais 1621npk

Sveiki atvykę į lietuvišką, kpop grupės 2pm forumą.

Norint pamatyti daugiau registruokitės arba prisijunkite.
2pm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2pm


 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Kiek valandų Seule?

Seoul

Kas vyksta?

 

 Ne-Yo ir Jay leido laiką su vaikais

Go down 
AutoriusPranešimas
MinJee*
Administratorė
MinJee*


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2010-07-26
Age : 30
Miestas : Panevėžys

Ne-Yo ir Jay leido laiką su vaikais Empty
20110329
RašytiNe-Yo ir Jay leido laiką su vaikais

Ne-Yo ir Jay leido laiką su vaikais 20110311

Gerai žinomas atlikėjas Ne-Yo skyrė laiko Korėjos vaikams trokštantiems tapti muzikantais.

Kovo 28 dieną renginyje "Dream Academy" Seule, Ne-Yo su Jay Park sveikinosi su vaikais, norinčiais tapti muzikantais.

Ne-Yo sakė, "Aš norėjau tapti muzikantu nuo tada kai man buvo 9 metai. Muzika buvo vienintelis dalykas kuriuo galėjau užsiiminėti tuo metu. Tuo metu mano šeimoje buvo sunkumų ir aš 6 mėnesius gyvenau furgone. Po to aš nusprendžiau tapti muzikantu ir neleisti gyvenimo salygoms tam sutrugdyti."

Ne-Yo pridėjo, "Iš pradžių turėjau parašyti dainą Mario, mano darbas populiariame muzikos tope išbuvo 11-ką savaičių. Po to, aš gavau galimybę dirbti su tokiomis žvaigždėmis kaip Beyonce, Chris Brown ir Rihanna." Ir tada jis patarė, "Jei atvirai, tai sunku dirbti muzikos industrijoje. Tu privalai atduoti visą save. Nieko nėra neįmanomo ir jūsų svajonės gali tapti realybe, jei tik labai stengsitės."

Per interviu, kurį vertė Jay, Ne-Yo prisipažino, kad jautėsi geriausiai, kai laimėjo Grammy, o blogiausiai kai žmonės juo netikėjo.

Kai buvo paklaustas apie savo įkvėpimą, Ne-Yo pasakė "Aš žaviuosi Michael Jackson. Jis buvo išsiskiriantis ir niekas negalėjo užgošti jo charizmos. Aš norėčiau būti bent pusiau toks, koks buvo Michael Jackson." Kai jis padainavo Michael Jackson dainą, susilaukė vaiku aplodismentų.

Vėliau jo paklausė apie klaidas daromas per pasirodymus, jis komentavo "Aš elgiuosi, lyg nieko nebūtų nutikę" ir priežastis kodėl jis dėvi kepurę, "kažkas man pasakė, jog su kepure atrodau mielai."

Interviu gale jis buvo paklaustas kas jam yra muzika, Ne-Yo atsakymas nuskambėjo taip, "Muzika yra mano gyvenimas, mano oras ir mano viskas."

Ne-Yo koncertas įvyks Kovo 30 dieną Olympic Gymnasium stadione ir Jay Park dalyvaus kaip specialus svečias.
Atgal į viršų Go down
Share this post on: reddit

Ne-Yo ir Jay leido laiką su vaikais :: Comments

No Comment.
 

Ne-Yo ir Jay leido laiką su vaikais

Atgal į viršų 

Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2pm :: Biblioteka :: Naujienos-
Pereiti į: